Buduj wizje, maluj obrazy – Joanna Chylewska-Michałek

”Jestem agentem ubezpieczeniowym. Doskonale znam zasady działania polis życiowych. Wiem, jak ważne jest zabezpieczenie moich bliskich. Wiem co zrobić, aby oni czuli się bezpieczni, a ja o nich spokojna. Wiem, że gdybym się rozchorowała, będę miała pieniądze na leczenie. Wiem, że gdy ulegnę wypadkowi i nie będę mogła pracować, dostanę świadczenie, dzięki któremu nie zauważę braku dochodów. Wiem, że gdyby mnie zabrakło …spłacone zostaną wszystkie zobowiązania. Wiem, że gdy mnie zabraknie …moje dzieci dalej będą miały opłacane polisy posagowe i zapewniony start w życie…”

Tak, jestem świadomym agentem ubezpieczeniowym. Bez większego stresu zaczynam każdy kolejny dzień …bo wiem, że moi bliscy są bezpieczni.

W idealnym świecie każdy chciałby czuć to, co ja…a ja właśnie to komunikuję w moich publikacjach. Moim marzeniem jest, aby każdy właśnie tak się czuł.

Moje autorskie szkolenie „Buduj wizje, maluj obrazy”, którym mogłam podzielić się z agentami sieci zewnętrznej ERGO Hestia właśnie o tym mówi. Uważam, że taką wiedzę, takie przesłanie szczególnie powinniśmy, my agenci szerzyć wśród naszych klientów.

Dlaczego tak trudno rozmawia się o ubezpieczeniach na życie ?

Co pomoże przełamać te bariery ?

Dodaj komentarz

Joanna Chylewska-Michałek
Jestem ekspertem ubezpieczeń - pomogę w kompleksowym zabezpieczeniu Ciebie I Twojej rodziny